13. oktobar 2016.

Izvršni asistent Kluba [OGLAS ZA POSAO]

Pozdrav ljudi i dobrodošli u BRC!

Tražimo pojačanje. Treba nam pomoć jer širimo naš mali, ali dinamičan tim. Pročitajte oglas i ako se prepoznate ili prepoznate u njemu vašeg prijatelja prijavite se i prosledite poziv. Hvala! Evo o čemu reč!

Izvršni asistent Kluba je zadužen je za svakodnevno funkcionisanje Kluba na operativnom nivou. Ova pozicija zahteva da budete “majstor svih zanata” i da rukovodite sa više projekata u isto vreme. Zahtevaće da se malo pomučite, “rešavate” umesto da kukate, “hustlujete” i budete cool sa tim :)) Manje-više sve ono što mi radimo da trčanje oživimo u našem lepom gradu. 

Za pravog kandidata (ili kandidatkinju, pišem u budeće u muškom rodu ali su cure više nego dobrodošle) posao može biti životna prilika. Radićete vrlo blisko sa Menadžerom (predsednikom, direktorom, osnivačem ili kako god) Kluba, tj sa mnom koji pišem ovo :)) Učićete svaki dan nešto novo i kreiraćete posao koji će uticati da još desetine i stotine hiljada ljudi krene da trči i živi akivnije u Beogradu, Srbiji i regionu. Čeka nas uzbudljiva 2017. godina sa nekolicinom novih projekata pored ovih što možete pronaći na sajtu.

5 prednosti ovog posla

Ovaj posao će zahtevati da kada radite, onda stvarno radite i isporučite ono što se dogovorimo. Evo nekih prednosti:

 • Radićete posao koji je stvarno važan. Naša misija u Klubu je da “kroz trčanje pomognemo ljudima da žive ispunjenije”. Svi programi koji kreiramo doprinose da ljudi žive srećnije i zdravije, da žive duže i osećaju se optimističnije u ovo teško vreme. I to radimo direktno za više od hiljadu ljudi – naših korisnika usluga. Dodatno, klub je uzor i inspiracija liderima iz celog regiona da kreiraju škole trčanja i druge programa nalik nama. Vi ćete biti na Izvoru ovih inovacija.
 • Konstantno učenje. Stalno ima nekih novih stvari koje treba rešiti, pronaći najbolji ili bolji način…  I mi stalno učimo i pokušavamo i razvijamo se. Tako ćete i vi sa nama.  Kada završite vašu službu sa nama, treba da završite kao bolja osoba nego što ste počeli ovaj posao. To je naš i moj lični cilj za vas.
 • Uživajte u fleksibilnom vremenu i odmorima. U Klubu ne verujemo u 8-časovno radno vreme i verujemo u puno malih odmora i jedan veliki odmor godišnje. Sve može da se dogovorimo, izuzev kada gruvamo finale projekta.
 • Radite odakle hoćete. Rad je od kuće, izuzev u ključnim periodima kao što su lansiranja nove Škole i slično. Maksimalan dnevni angažman u prva 3 mesca je 4h, a često i manje. Sastančimo maksimalno 1 nedeljno. Biće potrebno da ponekad dođete na trening Kluba. Izuzetci su ključni projekti kluba na kojima može da se desi da budemo od ujutru do uveče.
 • Možete ko-kreirati vaš posao. Kako budemo ustanovili poslovnu saradnju i kada budete se osetili komforno sa stilom upravljanja i očekivanjima, želim da počnete da razmišljate kako se vaše veštine i interesovanja slažu sa misijom Kluba. Deo vašeg posla biće i to da kreirate poizciju koja vas čini uzbuđenim da radite svaki dan i da u potpunosti oslobodite sve svoje potencijale. Sa tim u vezi: Možete napredovati. Za pravu osobu, ovaj posao može postati liderski posao u budućnosti. Buduće pozicije nisu obećane ni u kom smislu, ali za one koji postižu puno, ovo će biti odlična prilika da napreduju u poziciju menadžera projekata.

5 zahteva ovog posla

 • Po defaultu ste proaktivni, a ne reaktivni. Postavljate pitanja i tražite odgovor na njih. Preuzimate odgovornost za probleme i razvijate rešenja za njih a da vam niko nije naredio da to uradite. Ima ljudi koji čekaju da im se kaže da nešto urade. To niste vi. Da biste ovo postigli, verovatno je da u vašoj istoriji ima primera da ste “postizavali”, a ne da ste čekali i puštali da stvari same od sebe se poprave.
 • Dobro pišete i komunicirate. Ovo je mnogo važno. Dosta će biti pisanja mejlova članovima, pisanja izveštaja sa nastupa na trkama, predloga za saradnju, ponuda, zakazivanja sastanaka i slično. Poslovna komunikacija koja je jezgrovita i u pravcu rešenja je obavezna.
 • Logistički genije. Planiranje, koordinacija. Često se dešava da u istom trenutku radimo na više projekata. Kampanja za Školu trčanja je u fazi planiranja, jurimo sponzore za Belgrade Business Run. Organizovanje puta u Ljubljanu je u finišu, moramo da primimo novac, rezervišemo autobus, pronađemo fotografa u Ljubljani… Pravimo agendu za regionalnu konferenciju o trčanju, a uz put se zezamo sa Underpants Run-om. Potrebno je zakazati prostor i naći facilitatora za Strateško promišljanje BRC-a u naredne 3 godine. To je 1/10 dela posla koji trenutno, 13. oktobra 2017. radimo i gde nam treba pomoć.
 • Donosite energiju u tim umesto da je odnosite. Sjajni timovi ne mogu da funkcionišu kada su ljudi u njima bez ambicije, sebični i koji stalno imaju neke probleme. Ako stvarno verujete u BRC priču i priču stvaranje modernog trkačkog pokreta tu ste. Treba nam vaš entuzijazam i iskrena želja da pomognemo drugim ljudima da žive trčanje.
 • Engleski je OGROMNA prednost, kao i vozačka dozvola i vaš auto u koji mi sipamo gorivo po potrebi.

Primeri zadataka

Evo je lista šta trenutno Menadžer kluba radi, a koje ćete vi poslove preuzeti:

 • Vođenje baze članova, pronalazak podataka koji ne dostaju direktnim kontaktom sa članovima
 • Ugovaranje smeštaja (pronalazak ponuda i ugovaranje nakon odluke svih detalja )
 • Ugovoranje autoprevoznika (pronalazak ponuda i svi dogovori sa vozačima)
 • Ugovaranje i rezervacija smeštaja za radionice, sastanke i konferencije kluba
 • Pravljenje agendi (satnica) – kada putujemo negde i informsanje svih ljudi koji su uključeni
 • Nabavka opreme, štampanje (nalepnice, diplome, bedževi, produžni kabl i slično)
 • Arhiviranje najboljih fotografija sa FB koji naši članovi objave
 • Odgovaranje na poruke na mejlu i FB stranici 
 • Pisanje i objavljivanje reportaža sa trka na sajtu Kluba (dolaženje do komentara učesnika i fotografija)
 • Objavljivanje postova na FB stranici BRC-a
 • Ugovaranje sastanaka sa bitnim institucijama
 • Priprema sastanaka i vođenje zapisnika sa sastanka
 • Popunjavanje i priprema obrazaca i statistika po potrebi (APR, Savez ASS…)
 • Popunjavanje knjižica naših trkača, štampanje i popunjavanje diploma školaraca 
 • Dozvole za održavanje skupova i akcija (Zelenilo, prijava u Policiji)
 • Primanje novca za akcije (Ljubljana, Harmony, BBR…) i vođenje evidencija uplate
 • Komunikacija sa učesnicima programa vezano za razna pitanja (npr. da li mogu da otkažem put…) 
 • Kreiranje i slanje računa učesnicima i timova na trci Belgrade Business Run online i u pošti
 • Nabavka, skladištenje i održavanje opreme (po potrebi)
 • Pomoć pri montiranju opreme (npr projektor za predavanje, šator za trku…)
 • Kreiranje mesečnog preseka stanja Kluba (dolaženje do informacija i slanje Presedniku)
 • Na osnovu preseka, sastavljanje mesečnog Newslettera članovima (podršku Glavnom treneru)
 • Pomoć kod istraživanja (npr “pronađi stanje zdravlja dece osnovoškolskog uzrasta”)
 • Pomoć pri reailzaciji projekata Kluba –  pogledaj gornju listu i kopi-pejstuj je za svaki od projekata u 2017:  Harmony Run Camp, Belgrade Business Run,  Škola trčanja, Tim za decu (novo), Volim trčanje konferencija (novo),….
 • Dnevni email izveštaj obavljenih poslova 

O vašem kolegi

Želeo bih da vam kažem par reči o sebi jer ću ja biti čovek sa kojim ćete najviše raditi. Moje ime je Veroljub Zmijanac i duboku verujem da je moj zadatak da kreiram sistem koji će biti održiv, zabavan i uzbudljiv , a sve sa ciljem da ovaj sistem kreira neviđene mogućnosti da ljudi žive bolje nego da nema nas. Naše postojanje unosi lepotu u život drugih ljudi.

Umem da mislim van sistema, da spajam stvari koje nisu spojive i vrlo brzo mislim. Vrlo brzo menjam mišljenje i dešava mi se da me stvari samo u nekom trenutku puste i da pređem na neku drugu stvar. Vaš zadatak će biti da izdržite moj kreativni haos, ali i da me pitate: “Šta je važnije da uradim, ovo ili ovo?”. Bićete slobodni da mi skrenete pažnju na važne stvari koje vam fale od mene, a moguće je da ja kasnim da vam ih isporučim.

Verovatno ćete se osećati inspirisano u našem timu, ali biće perioda kada budemo svi pod stresom jer ima dosta stvari koje radimo. Takvih perioda je malo, a trebalo bi da ih bude više jer je stres dobar za razvitak. Zato je važno da vodite zapsinik šta radite i da se pitate: šta je važnije i šta je hitno-bitno. To isto pitanje treba postaviti i meni, kao i pitanje: Zašto ovo radim?

Tim u BRC pored mene uključuje trenere i  glavno trenera Ivana Radenkovića sa kojim ćete takođe raditi, pre svega na našem programu Škole trčanja (koji ćemo širiti u 2017. na nove gradove), kao i novim sportskim programima. U okviru ovih programa organizujemo predavanja, izlete i putovanja na trke i taj deo ćete raditi sa Ivanom. Ivan je staložen i Ivan je odgovoran, konzerativniji i ponekad spor u komunikaciji.

Kako da se prijavite?

Prijava traje do 1. decembra ili do popune mesta. Prijavite se kroz formular ispod. Odabrane kanddiate ćemo kontaktirati za uživo ili online Skype sastanak.

Izaberi program

Obraduj svoje najbliže

Popuni formular i naš operater će ti se javiti sa detaljnim instrukcijama za upotrebu vaučera.

Bravo! Odličan izbor.

Ovde su podaci za uplatu. Nakon što uplatite i mi evidnetiramo uplatu, šaljemo vam digitalni sertifikat sa promo kodom i celokupnim upustvom za vas i vašu dragu osobu.

Primalac:

Beogradski trkački klub, Veselina Masleše 62, Beograd

Broj računa:

160-352631-65

Namena:

Poklon vaučer

Iznos:

[ Iznos koji ste izabrali ]

Poziv na broj:

Ostavite prazno ili stavite datum rođenja u formatu DD-MM-YYYY.

Pomoć

Potrebna ti je pomoć pri izboru grupe, trenera, lokacije… Tu smo da odgovorimo na sva tvoja pitanja!

Pozovi

Zakaži poziv

Škola trčanja za početnike

BRC Škola trčanja ima svoj uvodni test (odredimo vašu trenutnu kondiciju), razrednog starešinu (vaš trener koji vas prati), trenažni program (kurikulum iz 3 faze), trening grupe (vaše odeljenje), knjigu (napisali smo udžbenik koji vas čeka), testove, diplomski ispit (nije obavezan, ali vas čeka trka 10km ili polumaraton) i žurku da se proslave medalje!

Mina Zelenović

PR Manager

Zakaži telefonske konsultacije

Ostavi nam svoje kontakt podatke i javićemo ti se u najkraćem roku kako bismo ti odgovorili na sva pitanja i pomogli da odabereš najbolji program za sebe.